MODLITWA RÓŻAŃCOWA KAPŁANÓW NASZEJ PARAFII – GODZ. 20:30

Do końca kwietnia odmawiana jest przez wszystkich kapłanów naszej parafii  modlitwa różańcowa w intencji ustania epidemii  połączona z modlitwą błagalną o deszcz – codziennie o godz. 20.30.  Do której zapraszają  wiernych.   Od 20 kwietnia możemy  włączyć się do modlitwy już w kościele. Transmitowana jest on-line.

Przewodniczący Episkopatu Polski zwrócił się z apelem – „W ostatnich tygodniach nasza ojczyzna – podobnie jak wiele innych krajów na świecie – zmaga się z epidemią koronawirusa. Te trudne doświadczenia nie są jedynymi, z jakimi musimy zmagać się w obecnym czasie. Nasz kraj dotyka dzisiaj także inna, dotkliwa okoliczność, a mianowicie susza, która niesie z sobą kolejne trudności. Dlatego zwracam się z apelem o wytrwałą i żarliwą modlitwę błagalną o deszcz”.