Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – ogłoszenia

  1. Od Wigilii Paschalnej cały Kościół raduje się ze zmartwychwstania Pańskiego. Ostatnie słowo należy do Chrystusa, gdyż zwyciężył śmierć, szatana i grzech. Niech wielkanocne wydarzenia sprawią, że będziemy świadkami Zmartwychwstałego w naszym codziennym życiu.

 

  1. Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego.

 

  1. Przyszła Niedzielą jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego, którą rozpoczynamy kolejny Tydzień Miłosierdzianiech ten szczególny dzień otwiera nas na drugiego człowieka.

 

  1. Nowenna do Miłosierdzia Bożego jest odprawiana codziennie do przyszłej niedzieli włącznie o godz. 15:00  –   zapraszamy wszystkich, aby włączyć się do wspólnej modlitwy.

 

  1. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. Przypominamy, że na kanale Youtube transmitowana jest Msza św. z naszego k-ła:  w niedziele o godz. 10:00,   w dni powszednie o godz. 18:00,  a Różaniec codziennie wieczorem o godz. 20:30.    A w tym tygodniu dodatkowo codziennie  o godz. 15:00   Koronka do Miłosierdzia Bożego.

 

  1. Przypominamy również, że w kościele może przebywać jednocześnie 5 osób – we Mszy św. pierwszeństwo uczestnictwa mają zamawiający  intencję !