Nabożeństwo Kalwarii Rokitniańskiej – www.rokitno.org

Zachęcamy do duchowej łączności z Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej co jest możliwe dzięki działającej przez całą dobę kamerze internetowej. Zapraszamy szczególnie do modlitwy 03 kwietnia br., kiedy to zaplanowane zostało XIX Nabożeństwo Kalwarii Rokitniańskiej –  w tym roku będzie ono miało nieco inną formę.

Zgromadzimy się wszyscy w sposób duchowy na modlitwie przebłagalnej w Godzinie Miłosierdzia o godz. 15.00 pod hasłem: Bądź wola Twoja, jako w niebie tak i w… (miejscu, którym pracujesz, mieszkasz, uczysz się) – są to słowa, które w podobnej formie w swoich Zapiskach umieścił kard. Stefan Wyszyński.     Nie będziemy jak co roku wędrować, ale niech nas zjednoczy modlitwa w tym trudnym czasie – tego dnia uklękniemy w pokorze – my kapłani, siostry, tu w bazylice, a Was prosimy o modlitwę w domach – wołajmy razem 3 kwietnia o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, potem Droga Krzyżowa w bazylice i o godz. 16.00 Msza św. –  www.rokitno.org