TRANSMISJE MSZY ŚWIĘTEJ W NIEDZIELĘ I DNI POWSZEDNIE

W związku z ogłoszonym stanem epidemicznym w Polsce Biskup zielonogórsko-gorzowski Tadeusz Lityński w dniu 14 marca udzielił wszystkim diecezjanom dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej. W trosce o zdrowie swoje i innych członków wspólnoty parafialnej zachęcamy do pozostania w domu.

Wszystkich tych, którzy pozostaną  w domach i zechcą uczestniczyć we Mszach Św.  transmitowanych przez media zachęcamy do praktykowania  Komunii duchowej. Polega ona na wzbudzeniu w swoim sercu gorącego pragnienia  zjednoczenia z Chrystusem z takimi samymi skutkami, jak to dzieje się wówczas, gdy przyjmuje Go w Eucharystii.

Jako duszpasterze codziennie o godzinie 20:30 będziemy modlić się różańcem świętym do Matki Bożej, by otoczyła naszą rodzinę parafialną, nasz naród i nasz Kościół płaszczem swojej przemożnej opieki. A wszystkich tych którzy, przyłączają się do solidarności z nami zapraszamy do duchowego włączenia w tę modlitwę w swoich domach.