1. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje, które otwiera przed nami. Niech działa w naszych sercach, a codzienność wypełni się dobrem.

 

  1. W sobotę przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. Święto to jest przede wszystkim okazją do wsparcia modlitewnego każdego następcy św. Piotra, który zgodnie z wolą Chrystusa został wybrany na pasterza całego Kościoła powszechnego.

 

  1. Dzisiaj o godz. 1700 w kościele będziemy modlić się za zmarłych parafian, a szczególnie za tych, którzy odeszli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.

 

  1. Serdecznie witamy w naszej społeczności kleryka IV roku Paradyskiego Seminarium Duchownego Tomasza Dragańczuka z Lubska, który u nas od 10 lutego odbywa praktykę do 10 czerwca bieżącego roku. Polecajmy go Bogu w naszych modlitwach, aby ten czas spędzony wśród nas był owocny w przygotowaniu się do kapłaństwa.

 

  1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania – grupa Ks. Bartosza – dzisiaj po Mszy św. wieczornej, natomiast spotkanie dla grupy Ks. Damiana będzie  w sobotę po Mszy św. wieczornej.

 

  1. Spotkanie Apostolatu Zbawczego Cierpienia w czwartek o godz. 16:00 w salce w Domu Katechetycznym

 

  1. Przypominamy, że Pięciodniowy kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii 24 lutego. Nauki będą rozpoczynać się każdego dnia Mszą św. o godz. 18:00 w kościele, a po jej zakończeniu spotkania odbywać się będą w salce  nad garażami. Zainteresowani powinni zapisać się w zakrystii.

 

 

  1. W przyszłą niedzielę przypada dzień imienin Ks. Damiana – pamiętajmy o nim w naszej modlitwie, szczególnie w dniu imienin w czasie Mszy św.  o godz. 11:30.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na Hospicja – zebraliśmy 1600 złotych.