Ofiarowanie Pańskie – ogłoszenia

1. Dzisiaj obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu obchodzony jest również w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Prosimy o modlitwę w intencji osób zakonnych, które posługują i pochodzą z naszej parafii.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca:

–    w czwartek Msza św. wieczorna w intencji Przyjaciół Paradyża i  o  powołania kapłańskie                   oraz za Wspólnotę Krwi Chrystusa

–    w piątek całodzienna adoracja oraz okazja do spowiedzi:  6:30 – 12:00 i  17:00 – 18:00.

1. Przypominamy, że od święta Ofiarowania Pańskiego rozpoczyna się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej w naszej diecezji.

1. Każdego roku, w niedzielę poprzedzającą Światowy Dzień Chorego, w przyszłą niedzielę w parafiach naszej diecezji przeprowadzana jest zbiórka do puszek, mająca na celu wsparcie działalności hospicyjnej, a przede wszystkim uwrażliwienie wspólnoty i społeczeństwa na chorych i cierpiących.

1. Porządek kolędy :

–         poniedziałek :     ul. Waszyngtona

–         wtorek :              ul. Kościuszki 23

–         środa :                 ul. Kościuszki 24

–         czwartek :           ul. Kościuszki 25  i  Dębowa

–         piątek :                ul. Kościuszki 27

–         sobota :                ul. Kościuszki 26

–         niedziela od godz. 15:30 :   kolęda uzupełniająca.

1. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na renowację ołtarza głównego.

1. Przypominamy, że Ks. Bartosz odwiedzi swoich chorych jutro o zwykłej porze.