ŻYCZENIA NA BOŻE NARODZENIE 2019

 Niech Jezus Chrystus nieustannie rodzi się w waszych sercach, niech Was obdarza wewnętrznym pokojem, radością i odwagą życia. Niech moc wiary pomoże Wam usunąć z życia wszelki lęk, pokonać obawy przed niepewnością jutra i zawsze pokładać ufność w Bogu. Oby każdy z nas, będąc człowiekiem żywej wiary, słowem i czynem mógł wyznać całą osobą: „Wierzę w Syna Bożego”. Niech Wasze życie świadczy o tym, że Pan Jezus narodził się w Waszych sercach! Niech Pan znajdzie godne miejsce w naszych rodzinach, będąc przyjętym z wiarą, miłością i dziecięcą ufnością. 

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, tak bardzo potrzebnego zdrowia i obfitości łask na każdy dzień nowego 2020 roku. Szczęść Boże!

Życzenia składają: : ksiądz proboszcz – Ryszard, ks. Jacek, ks. Bartosz, ks. Damian