V BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

31 października w naszej parafii odbył V Bal Wszystkich  Świętych. Od  godziny 16:00  do 18:00 na placu przed ratuszem zgromadzone dzieci i dorośli przebrani za anioły i świętych  radośnie ze śpiewem i tańcem świętowali zbliżające się święto Wszystkich Świętych. Bal prowadził ks. Jacek, przy współudziale ks. Damiana, ks. Bartosza i kleryka Łukasza, nad wszystkim czuwał ks. Proboszcz. Były tańce, korowody, prezentacje strojów i postaci, słodki poczęstunek. Komisja w składzie: ks. Bartosz ks.  Damian, kleryk Łukasz i Piotr Siuda – wybrała laureatów, którzy otrzymali nagrody (anioły). Na zakończenie uczestnicy balu wypuścili kolorowe  balony z imionami dzieci do nieba.  Bal zakończony został uczestnictwem we Mszy św. o godz. 18:00.