ZAKOŃCZENIE SEZONU 2019 DLA ROWERZYSTÓW 50plus

13 października odbył się ostatni w tym sezonie wyjazd rowerzystów z Parafialnej Grupy Rowerowej 50plus. Na rowerach wyjechało 16 osób. Po Mszy św. o godz. 7:00 i po modlitwie prowadzonej przez ks. Proboszcza wyruszyliśmy na 92 km trasę do miejscowości Klępsk. Głównym celem była perła drewnianej architektury,  kościół pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny. Jest to zabytek  reprezentujący unikalne wartości  artystyczne protestanckiej  architektury  z autentycznym  renesansowym  wystrojem wnętrza. Zanim jednak dotarliśmy do celu odwiedziliśmy ks. Tomasza Sałatkę w jego parafii w Zaborze i kościół  w Milsku.  Mieliśmy okazję spożyć razem niedzielny obiad. Obiad przygotowało małżeństwo Alicja i Damian, którzy  przygotowali pielgrzymkę logistycznie. W Milsku   przeprawialiśmy się promem prze Odrę. Były prezenty i podziękowania. Zmęczeni ale szczęśliwi i pełni planów na nowy sezon wróciliśmy busem do Szprotawy. Trasę opracował Stanisław, a prowadził Andrzej.