FESTYN „POŻEGNANIE LATA W SZPROTAWIE”

W niedzielę  22 września nasza Parafia organizowała festyn pod hasłem: „Pożegnanie lata w Szprotawie”. Przygotowali i prowadzili ks. Jacek, ks. Damian i dyrektor Szprotawskiego Domu Kultury Teresa Zima, przy współpracy z ks. Proboszczem i ks. Bartoszem. Współorganizatorami był burmistrz Mirosław Gąsik i Szprotawski Dom Kultury pod dyrekcją Teresy Zimy. W programie wystąpili: dzieci z Zespołu Przedszkolnego w Szprotawie (grupa: „Pszczółki”, „Żabki”, „Nagietki”), zespół  GAMA (SzDK), Fantazja (SzDK), Kleks (SOSW w Szprotawie), SYCHAR i Przyjaciele, zespół Via Lucis,  gość specjalny Halina Benedyk oraz ks. Jacek. Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna  prowadzona przez DJ ks. Jacek.  Ponadto była  mała gastronomia: kawa, herbata, ciasto, grill.