DZIĘKUJEMY KS. ŁUKASZOWI ZA TRZY LATA POSŁUGI W NASZEJ PARAFII

25 sierpnia   2019 roku o godzinie 11:30 odbyła się Msza św. dziękczynna za trzy lata pracy duszpasterskiej w naszej parafii przez  ks. Łukasza  Sławińskiego, który dekretem ks. Biskupa został przeniesiony na nową parafię w Międzyrzeczu. W naszej parafii posługiwał przez trzy lata 2016/2019. Oprócz ogólnych obowiązków jako wikariusz realizował z dużym zaangażowaniem i poświęceniem jako opiekun: ministrantów i lektorów, Oazę Dzieci Bożych, Oazę Młodzieżową i Kandydatów do Bierzmowania.

   Eucharystię celebrowali dwaj kapłani ks. Łukasz jako główny celebrans. Po zakończeniu Mszy Św. słowa podziękowania w imieniu ks. Proboszcza złożył  ks. Bartosz. Następnie przedstawiciele grup parafialnych i wiele osób indywidualnie złożyło podziękowania za posługę kapłańską życząc  dużo zdrowia, Bożego błogosławieństwa, wielu łask i opieki naszej Patronki oraz owocnej posługi w nowej parafii w Międzyrzeczu.