XIV Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dziś pierwsza lipcowa niedziela. Dla wielu rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy jednak, że nie ma urlopów od modlitwy, Mszy Świętej i zachowywania Bożych przykazań. Niech nie dyspensuje nikogo od uczestnictwa w Eucharystii ani odległość od kościoła, ani niezorientowanie w rozkładzie nabożeństw. Po przyjeździe na wakacje od razu dowiedzmy się – gdzie jest świątynia i o której godzinie są Msze Święte. Uczestnictwo w niedzielnej liturgii niech ma dla nas charakter szczególnego świadectwa.

1. Jutro po Mszy św. o godz. 7:00 rano wyruszy z naszej parafii Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę.

3.   W tym tygodniu patronują nam:

• w poniedziałek św. Jan z Dukli
  • w czwartek św. Benedykt, opat – Patron Europy
  • w piątek w. Brunon Bonifacy z Kwerfurtu, bp i męczennik
  • w sobotę św. Pustelnicy Andrzej Świerad i Benedykt.

4. Jak wielu z nas już słyszało Ks. Tomasz odchodzi z naszej parafii, dlatego w przyszłą niedzielę o godz. 11:30  odprawi Mszę św. dziękczynną za trzy lata posługi duszpasterskiej w naszej parafii.

5. Również w przyszłą drugą niedzielą miesiąca taca jak zwykle przeznaczona jest na renowację ołtarza głównego w naszym kościele.

6. Uczestników turnusu do Mrzeżyna zapraszamy w przyszłą niedzielę na na Mszę św. o godz. 10:00, a także na spotkanie o godz. 17:00 w ogrodzie na plebanii.