XIII Niedziela zwykła – ogłoszenia

  1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie  zniewagi  i  nasze  braki   w  wierze,  nadziei  i  miłości.   Nabożeństwo jeszcze dzisiaj o godz. 19:00.

 

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca:
  • w czwartek Msza św. wieczorna w intencji Przyjaciół Paradyża i o powołania kapłańskie oraz za Wspólnotę Krwi Chrystusa
  • w piątek całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu oraz okazja do spowiedzi w godz.  6:30  –  12:00  oraz   15:00  do  Mszy św. wieczornej
  • w sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 8:00, natomiast swoich chorych odwiedzi tylko Ks. Łukasz o zwykłej porze.

 

  1. Również w tym tygodniu obchodzimy liturgiczne wspomnienie:
  • w środę św. Tomasz, Apostoła, który w Wieczerniku złożył wyznanie wiary „Pan mój i Bóg mój”. Apostołował w Indiach  i tam  zginął.
  • w sobotę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, zakonnicy.

 

  1. Nadal można zapisać się na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę wyruszając w drogę lub towarzyszyć jako Duchowy Pielgrzym. Zachęcamy, aby przynosić intencje, którzy Pielgrzymi będą omadlać każdego dnia podczas wędrówki. Natomiast spotkanie przedpielgrzymkowe dla tych, którzy zdecydowali się pójść na Jasną Górę odbędzie się 6 lipca o godz. 19:15 w salce nad garażami.

 

  1. Przypominamy, że dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek na odbudowę spalonego kościoła w Lutolu Suchym.