PROPOZYCJE NA WYJAZD ZE ŚWIETLICY

ORGANIZOWANE WYJAZDY NA ŚWIETLICY WSPARCIA DZIENNEGO CARITAS W 2019r.

  1. Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie 25.06. – 27.06.    w cenie  450,-                                                                                                    A tam Warsztaty laboratoryjne:                                                                                                                                                                                                                                               – laboratoryjne czterech żywiołów                                                                                                                                                                                                       – gry terenowe                                                                                                                                                                                                                                              – warsztaty zielarskie połączone z wyrabianiem własnych ziołowych mydełek                                                                                                                            – warsztaty od Ziarenka do Bochenka                                                                                                                                                                                                     – geologiczna gra terenowa                                                                                                                                                                                                                      – warsztaty pszczelarskie                                               Zgłoszenia do 17.06.br.
  1. Wycieczka do Kowar 07.08.           w cenie  80,-

W planie fantastyczna „Pałacowa bawialnia” i obiad

4Na koniec wakacji organizujemy wyjazd 1 dniowy do ZATORU  dla chętnych, odbędzie się gdy zgłosi się odpowiednia liczba chętnych. Wyjazd odbędzie się 28 lub 29 sierpnia w cenie 200,- od dziecka; 250,- od osoby dorosłej. Chętnych serdecznie zapraszamy na wspólne WESOŁE  zakończenie wakacji. Zgłoszenia przyjmujemy na świetlicy Caritas – obowiązuje wpisowe – cena autokaru 110,-.  ZAPRASZAMY.