TEN BŁOGOSŁAWIONY CZAS POZWOLIŁ NAM NA NOWO DOŚWIADCZYĆ JAK BARDZO  BÓG NAS KOCHA. ŻE NAWET WŁASNEGO SYNA NIE OSZCZĘDZIŁ ALE GO ZA NAS WSZYSTKICH WYDAŁ BYŚMY W NIM ODRODZILI SIĘ NA NOWO. PRAWDY ZWYCIĘSTWA ŻYCIA NAD ŚMIERCIĄ OBWIESZCZAJĄ  ŚWIATU REZUREKCYJNE DZWONY.  JEZUS ZMARTWYCHWSTAŁY, UWIELBIONY  CZYNI DZIŚ WSZYSTKO NOWE , A JEGO PRZEBACZAJĄCA MIŁOŚĆ  ZAPOWIADA NADEJŚCIE NOWYCH DNI I NOWEJ ZIEMI .

PRZEŻYWAJĄC RADOŚĆ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH W IMIENIU WSZYSTKICH KAPŁANÓW PRACUJĄCYCH W NASZEJ PARAFII ŻYCZĘ, BY ZMARTWYCHWSTAŁY CHRYSTUS OTWORZYŁ DLA KAŻDEGO Z NAS SKARBY NIEBA. BY OBDARZYŁ WAS SWOIMI ŁASKAMI I DARAMI W TYM CODZIENNYM, TRUDZIE  ŻYCIA. ZWYCIĘSKI TRYUMF ZMARTWYCHWSTAŁEGO PANA NIECH BĘDZIE   ŹRÓDŁEM MOCY, POKOJU I NADZIEI ORAZ SIŁY DO NOWEGO ŻYCIA. ABY TE ŚWIĘTA BYŁY DLA WAS NIEWYCZERPANYM ŹRÓDŁEM RADOŚCI, POKOJU I PRAWDZIWEGO SZCZĘŚCIA WYNIKAJĄCEGO  Z FAKTU ZMARTWYCHWSTANIA NASZEGO PANA. 

KS. PROBOSZCZ RYSZARD GRABARSKI