DROGA KRZYŻOWA ULICAMI SZPROTAWY

W niedzielę 14 kwietnia od godz. 19:00 odbyła się Droga Krzyżowa ulicami miasta. Modlitewne spotkanie przygotował ks. Tomasz, ks. Bartosz i ks. Łukasz wraz z grupą „SYCHAR”. Rozważania prowadzili: parafianie angażujący się w życie parafii.  Oprawę muzyczną zapewnił ks. Tomasz. Nabożeństwo rozpoczął i zakończył ks. Bartosz.  Krzyż od stacji do stacji niosły osoby różnych stanów (młodzież, rodzice, mężczyźni, kobiety, członkowie Żywego Różańca, SYCHAR, Przyjaciele Paradyża itp.). Nad przekazywaniem krzyża poszczególnym stanom odpowiedzialny był ks. Łukasz. Oprawę muzyczną zapewnił ks. Tomasz. Obecny był także ks. Proboszcz.  Należne podziękowania należą się  policji za zabezpieczenie całej trasy.