MSZA ŚW. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE

5 kwietnia   2019 roku o godz. 18:00 została odprawiona   Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie.  Celebrowana była przez  trzech kapłanów: ks. Tomasza,  ks. Bartosza,  i ks. Artura. Głównym celebransem był ks. Tomasz.  Okolicznościowe kazanie wygłosił ks. Artur  Adamczak, on także   prowadził modlitwę o uzdrowienie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Była modlitwa uwielbienia, przebłagalna i błagalna.  Przed Błogosławieństwem ogólnym celebrans  przeszedł z Najświętszym Sakramentem do wszystkich zebranych  z modlitwą i błogosławieństwem. Na zakończenie można było przyjąć modlitwę z nałożeniem  rąk przez kapłanów.  Usłyszeliśmy także dwa świadectwa dokonanego uzdrowienia. Oprawę muzyczną zapewniła schola grupy SYCHAR. Nad wszystkim opiekę miał ks. Tomasz Sałatka.