VII Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Jezus Chrystus.

1. W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca:

–         w piątek adoracja Najśw. Sakramentu oraz okazja do spowiedzi w godzinach:

6:30  – 12:00     i   15:00  –  18:30

–         w sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 8:00,

natomiast odwiedziny chorych w domach o zwykłej porze.

1. Kandydatów do bierzmowania z grupy Ks. Łukasza zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. wieczornej.

1. Nauki przed chrztem św. rozpoczynają się w przyszłą niedzielę o godz. 17:00 w salce nad garażami.

1. Spotkanie katechetów we wtorek po Mszy św. wieczornej.