IV Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Nasza obecność w świątyni jest nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – Msza św. wieczorna w intencji Przyjaciół Paradyża i  o  powołania kapłańskie oraz za Wspólnotę Krwi Chrystusa. A spotkanie Przyjaciół Paradyża o godz. 16:00 w salce.

1. Przypominamy, że od święta Ofiarowania Pańskiego rozpoczyna się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej w naszej diecezji.

1. Każdego roku, w niedzielę poprzedzającą Światowy Dzień Chorego, w przyszłą niedzielę w parafiach naszej diecezji przeprowadzana jest zbiórka do puszek, mająca na celu wsparcie działalności hospicyjnej, pogłębienie refleksji nad tajemnicą cierpienia, a przede wszystkim uwrażliwienie wspólnoty i społeczeństwa na chorych i cierpiących.

1. Porządek kolędy :

–         poniedziałek:      ul. Andersa, Basztowa i Bronka Kozaka

–         w t o r e k  :         ul. Muzealna, Ogrodowa i Piastowska

–         ś r o d a      :         Śliwnik (osiedle)  i  kolęda uzupełniająca.

1. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na renowację ołtarza głównego.