II Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, zjednoczyła nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.

1. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenie i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków podczas Mszy Św.

1. Diecezjalne obchody 33 rocznicy śmierci sługi Bożego bpa Wilhelma Pluty odbędą się 27 stycznia o godz. 11:30 w kościele pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp.

1. W tym tygodniu patronują nam:

– poniedziałek:        św. Agnieszka, dziewica, męczennica,

– czwartek:    św. Franciszek Salezy, biskup Genewy w Szwajcarii, gorliwy misjonarz zabiegający o nawrócenie protestantów,

– piątek:         św. Paweł Apostoł, nawrócony prześladowca pierwszych chrześcijan, gorliwy głosiciel Ewangelii wśród pogan,

– sobota:         święci Tymoteusz i Tytus, towarzysze wypraw misyjnych  św. Pawła Apostoła, a następnie biskupi i męczennicy za wiarę.

1. Plan kolędy na najbliższy tydzień:

–    poniedziałek:      ul. Koszarowa 2 – 9

–    wtorek:                ul. Koszarowa 11 – 18  i  Niepodległości

–    środa:           os. Chrobrego 1  i  2  oraz ul. Chrobrego, Ceglana i Kożuchowska

–    czwartek:            os. Chrobrego 3  i  4   oraz  ul. Kolejowa

–    piątek                   ul. Kochanowskiego, Prusa, Warszawska i Wiejska

–    sobota:                 ul. Kościuszki.