REKOLEKCJE ADWENTOWE

W sobotę 15 grudnia na Mszy św. o godz. 18:00  rozpoczęły się rekolekcje adwentowe, które prowadzi  Ks. Grzegorz Słapek, ojciec duchowny naszego seminarium duchownego w Paradyżu. Potrwają one do środy włącznie.

          Nauki będą głoszone w dni powszednie  o  godz.  7:00,  9:00  i  o godz. 18:00.

         Natomiast z sakramentu spowiedzi będzie można skorzystać we wtorek i środę:

  •  dzieci i młodzież od godz. 16:00
  •  dorośli –  rano od godz. 6:30 – 10:00 i wieczorem od godz. 16:30
  • w Śliwniku w piątek od godz. 16:30.

Podczas pierwszych słów kierowanych do wiernych usłyszeliśmy zaproszenie do nietypowego podążania za Słowem Bożym:  „Zapraszam  Was podczas tych rekolekcji, abyśmy powędrowali  w Boże góry. Góry stawiają człowiekowi wymagania, spory wysiłek jest także potrzebny  żeby skorzystać z rekolekcyjnego słowa. Powinniśmy skupić uwagę, otworzyć serca, zwyciężyć wkradające się w nasze duchowe życie lenistwo.”