KOROWÓD ŚWIĘTYCH

31 października w naszej parafii odbył Korowód Świętych. Od  godziny 16:30 – dzieci i młodzież przebrani za anioły i świętych  rozdawali cukierki osobom spotkanym w centrum naszego miasta zapraszając jednocześnie na korowód. Centralnym wydarzeniem uroczystości była  Msza św. o godz. 18:00. Po Mszy św. w uroczystym korowodzie ulicami naszego miasta wyruszyli wszyscy uczestnicy Eucharystii. Zarówno podczas Mszy św. jak i w korowodzie byli obecni święci i błogosławieni w  relikwiach. Byli to: Św. Ojciec Pio, św. Urszula Ledóchowska, bł. Maria Karłowska, św. Siostra Faustyna Kowalska, bł. Ks. Michał Sopoćko,  bł. Ks. Jerzy Popiełuszko oraz św. Jana Pawła II. Zakończenie około 19:15 na placu przy ratuszu.  Dla wszystkich  przebranych wręczono nagrody i słodkie niespodzianki. Dla wszystkich uczestników słodki poczęstunek (pączki).