SENIORZY W WĄGROWCU

W dniach 09-15.09.2018r. członkowie Parafialnego Klubu Seniora przebywali na turnusie rehabilitacyjno-rekolekcyjnym w ośrodku „Wielspin” w Wągrowcu. Każdy dzień rozpoczynaliśmy jutrznią i Mszą Św .sprawowaną  przez naszych kapłanów.

Przy pięknej pogodzie i dobrych humorach korzystaliśmy z zabiegów, był wieczorek taneczny przy kawie i cieście, ognisko, rejs statkiem po jeziorze Durowskim. Wieczorem wyjście do centrum Wągrowca na spektakl tańczącej w takt muzyki fontanny z efektami świetlnymi, oraz wycieczka fakultatywna do Poznania. Zwiedzaliśmy Stary Rynek z renesansowym ratuszem, Poznańskie Koziołki, pręgierz i Domki Budnicze, pomnik Bamberki, Pałac Działyńskich, Poznańską Farę i dawne Kolegium Jezuickie, Zamek Królewski oraz Kościół Matki Bożej w Cudy Wielmożnej Pani Poznania.