Świetlica rozpoczyna wszystko na nowo

Zmiany zajęć w działalności Świetlicy:                                                                                                                                                                             – trening sprawności ogólnej,                                                                                                                                                                                                                        – nauka technik sportowych,                                                                                                                                                                                                                         – korekcja wad postawy,                                                                                                                                                                                                                                 – z komputerem na „TY”,                                                                                                                                                                                                                                – zajęcia w stadninie koni – odpłatne                                                                                                                                                                                                           – spotkania z ciekawymi ludźmi – zajęcia,                                                                                                                                                                                                   – dorośli czytają dzieciom, wspólne czytanie dla lepszej wprawy,                                                                                                                                                         – różnego rodzaju wyjazdy. itp.