XI Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Trwa miesiąc poświęcony czci Serca Pana Jezusa. Weźmy udział w nabożeństwie czerwcowym lub też osobiście odmawiajmy litanię do Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym tygodniu będą odprawiane:
    • w dni powszednie o godz. 17:30
    • natomiast dzisiaj jak w każdą III niedzielę miesiąca zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych o godz. 17:00 na cmentarzu.

1. W poniedziałek Uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej – Głównej Patronki naszej diecezji.

1. Piątek to także ostatni dzień w tym roku szkolnym – w czasie Mszy św.  będziemy dziękować Boga za miniony rok szkolny i katechetyczny. Do udziału w tej Mszy św.  zapraszamy wszystkie dzieci oraz naszą młodzież, a także nauczycieli, wychowawców i rodziców:
  • Szkoła Podstawowa nr 1 klasy  I – IV                  :   8:00
  • Szkoła Podstawowa nr 1 klasy V i starsze          :   10:00
  • Uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych oraz z Zespołu Szkół Zawodowych i „Rolniczaka” zapraszamy na      9:00.

1. Aby nasz udział we Mszy św. dziękczynnej był pełny, to okazja spowiedzi dla dzieci i młodzieży będzie pół godziny przed każdą Mszą św.

1. W sobotę przypada Dzień Ojca – pamiętajmy o nich w modlitwie.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

1. Spotkanie dla zainteresowanych uczestnictwem w czterodniowej Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w salce nad garażami.

1. Spotkanie katechetów we wtorek po Mszy św. wieczornej w salce.

1. Dzieci ze scholii parafialnej wraz z opiekunami wyjeżdżają do Trzęsacza w sobotę, tj. 23 czerwca o godz. 13:00.          Natomiast spotkanie organizacyjne dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00.

1. Msza św. dziękczynna w intencji środowych pielgrzymów do Rokitna będzie w przyszłą niedzielę na „Sumie”. Natomiast spotkanie Apostolatu Zbawczego Cierpienia w środę o godz. 16:00 w salce.

1. Przypominamy kandydatom do bierzmowania, że ostatnie już spotkanie przed wakacjami odbędzie się dzisiaj po Mszy św. wieczornej.

1. Od przyszłej niedzieli, tj. od 24 czerwca obowiązuje wakacyjny porządek   odprawiania   Mszy św.:
  • w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 1300   i   1800

ale  będzie  wieczorem  Msza św.   o  godz.  1930

• w dni powszednie Msze św. będą odprawiane według stałego porządku: o godz.   700,    900    i    1800
  • w Śliwniku już od tego tygodnia w piątki nie będzie Mszy św. do końca wakacji.

1. W tym tygodniu z naszej społeczności odeszli do wieczności:

†      Natalia Figurska

†      Wiesław Kaczorowski

Módlmy się za nich prosząc Boga o miłosierdzie: Zdrowaś Maryjo…