X Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dziś przypada X niedziela w ciągu roku. Ponieważ mamy czerwiec, zachęcamy wszystkich do licznego udziału w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które są odprawiane:
    • w niedziele o godz. 17:00
    • w dni powszednie o godz. 17:30.

1. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na spotkanie w czwartek  o godz. 16:00  w salce nad garażami.

1. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych o godz. 17:00 na cmentarzu.

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania – grupa Ks. Krzysztofa – w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej.

1. W niedzielę Uroczystość NMP z Rokitna, Patronki Diecezji. Na uroczystości odpustowe przypadające w rocznicę koronacji Obrazu Matki Cierpliwie Słuchającej jest organizowany wyjazd autokarem  z naszej parafii – koszt wynosi 10 zł. Chętnych prosimy  o zgłaszanie się    do zakrystii. Program uroczystości odpustowych podany jest w gablocie  i na plakacie przy wyjściu z kościoła.

1. Paweł duszpasterz rolników organizuje pieszą pielgrzymkę z Otynia na Jasną Górę 2 – 12 lipca. Jest możliwość dołączenia się do wspólnego pielgrzymowania. Informacje i zapisy na stronie www.duszpasterstworolnikow.com    lub pmydlowski@gmail.com

1. Powstaje nowa grupa modlitewna, która będzie modlić się za dzieci i młodzież naszej parafii. Pragniemy, aby jak najwięcej osób zgłosiło się z chęcią odmawiania jednej dziesiątki różańca dziennie w intencji  młodych ludzi. Chętnych zapraszamy na spotkanie informacyjne  w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w salce nad garażami.        Więcej informacji o nowej grupie na stronie parafii i u księdza proboszcza.

1. Przypominamy, że nasza świetlica przygotowała na wakacje kilka wyjazdów dla dzieci. Rodziców zainteresowanych uczestnictwem swoich dzieci w wyjazdach wakacyjnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie do Siostry Moniki na świetlicy z powodu opłat rezerwacyjnych. Plan wyjazdów jest wywieszony na drzwiach głównych kościoła.

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Fakultet Filozoficzno-Teologiczny  w Zielonej Górze.

1. Dzieci ze scholii i Oaza młodzieżowa zapraszają na ciasto i kawę.

1. W tym tygodniu z naszej społeczności odeszły do wieczności:

†      Cecylia Suchowacka

†      Stanisława Michałowicz

†      Irena Urbańczyk

Módlmy się za nie prosząc Boga o miłosierdzie: Zdrowaś Maryjo…