„TAK POMAGAM” – AKCJA CARITAS

Parafialny Zespół Caritas składa podziękowanie wszystkim parafianom za składaną żywność w sklepach. Dziękujemy także młodzieży za włączenie się do akcji TAK POMAGAM i zbieranie w sklepach darów dla potrzebujących. W duchu wielkopostnej solidarności wesprzyjmy w tym czasie działalność „Caritas”, która tak skutecznie, choć bez wielkiego rozgłosu, pomaga najuboższym. Niech wszyscy zaznają radości świąt Zmartwychwstania, zwłaszcza dzieci, samotni i opuszczeni, zapomniani przez najbliższych, pozostawieni  własnemu  losowi… Nasi  parafianie  podzielili się i wsparli żywnością potrzebujących. Dnia 10.03.2018 r. w godzinach 10:00 – 16:00  nasza szprotawska  młodzież przeprowadziła zbiórkę żywności pod hasłem : „Tak pomagam” w następujących sklepach: „PSS SPOŁEM-SPAR”, obie „BIEDRONKI”, INTERMARCHE”, „DELIKATESY CENTRUM” i „NETTO” natomiast w niedzielę można było przynieść żywność i odzież do  Kaplicy Krzyża św. w naszym kościele w ramach  akcji  „Wielkanocna   zbiórka   żywności”.