CZŁONKOWIE KOŁA PRZYJACIÓŁ PARADYŻA SPOTKALI SIĘ Z KLERYKIEM PAWŁEM

Na co miesięcznym spotkaniu KOŁA PRZYJACIÓŁ PARADYŻA, które odbyło 1 marca 2018 roku, gościliśmy Pawła Mikołajczaka kleryka IV roku. Kleryk przygotowuje się do kapłaństwa w Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu, a obecnie odbywa praktykę w naszej parafii. Zaproszenie wystosował opiekun Koła ks. Tomasz. Tematem spotkania było powołanie. Gość dzielił się z obecnymi swoim powołaniem. Zachęcamy wszystkich zatroskanych o kapłanów, aby przyłączyli się do wstawiennictwa modlitewnego. Gdyż tylko w ten sposób, będziemy mieli dobrych i świętych duszpasterzy.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA MSZĘ ŚW. W INTENCJI POWOŁAŃ DO KAPŁAŃSTWA ORAZ NA SPOTKANIA KOŁA PRZYJACIÓŁ PARADYŻA W KAŻDY PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA.