ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NABOŻEŃSTWACH POKUTNYCH W OKRESIE WIELKIEGO POSTU 2018

Kościół na różne sposoby pragnie nam pomóc, abyśmy ten święty czas przeżywali z jak największym pożytkiem. Czyni to zwłaszcza przez głoszenie słowa Bożego i sprawowanie sakramentu pojednania. Czyni to także przez organizowanie w tym czasie rekolekcji i specjalnych nabożeństw pokutnych. Przypominamy, że w naszym kościele w każdy piątek razem z Chrystusem i Jego bolejącą Matką przemierzamy Drogę Krzyżową, a w niedziele rozpamiętujemy Mękę Pana Jezusa podczas Gorzkich Żali. Wszystkich zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach.       Nie lekceważmy i nie odrzucajmy możliwości pogłębienia wiary i prawdziwego nawrócenia.

 

 

Droga krzyżowa w piątek:

  • dla dzieci o godz. 16:30
  • dla dorosłych rano o godz. 8:15, natomiast wieczorem dla  młodzieży i dorosłych o godz. 17:15
  • w Śliwniku po Mszy św. o godz. 17:00.

 

Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:00, natomiast  w  Śliwniku  o    9:15  rano.