Niedziela Chrztu Pańskiego

 1. Dzisiejszą niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny obchód Narodzenia Pańskiego. Wspominając chrzest Pana Jezusa, myślimy także o naszym osobistym chrzcie, który uczynił nas dziećmi Boga i Kościoła. Warto zatem, aby ta niedziela stała się okazją do wyrażenia wdzięczności naszym rodzicom, chrzestnym i wszystkim tym, którzy mieli wpływ na przekazywanie nam wiary.

 

 1. Spotkanie dla „Nadzwyczajnych szafarzy” oraz starszych lektorów i lektorek czytających w naszej parafii  dzisiaj o godz. 1600 w salce.

 

 1. Przypominamy, że dzisiaj rozpoczynają się nauki przed Chrztem o godz. 1700.

 

4.    Pary małżeńskie niezależnie od wieku i światopoglądu oraz skali dzielących ich problemów zapraszamy na rekolekcje „SPOTKANIE MAŁŻEŃSKIE – DIALOG WE DWOJE”.  Rekolekcje odbędą się w dniach 9 – 11 lutego w Rokitnie. Program nastawiony jest na odnowienie więzi małżeńskiej poprzez dialog prowadzony we dwoje. Informacje i zapisy pod nr tel. 601 965 737.

 

 1. Plan kolędy na najbliższy tydzień:
  • poniedziałek – Kościuszki, Warszawska i Wiejska
  • wtorek     –         Waszyngtona i os. Kościuszki 23 – 24
  • środa –        Dębowa i os. Kościuszki 25 – 27
  • czwartek –         Chrobrego, Ceglana, Kolejowa, Kożuchowska i Kartowice
  • piątek –        Chrobrego
  • sobota –       Henryków oraz ul. Henrykowska, Luksemburg,  Owocowa i Szpitalna.

 

 1. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na renowację ołtarza głównego.

 

 1. W tym tygodniu z naszej społeczności odeszli do wieczności:

         Stanisław Kuliś

           Janina Kaczmarczyk                     –         ul. Muzealna

Módlmy się za nich prosząc Boga o miłosierdzie: Zdrowaś Maryjo…