Odnowienie misji świętych

W dniach od 17 do 20 grudnia 2017 roku odbyło się odnowienie MISJI ŚWIĘTYCH. Rozpoczęły się w niedzielę 17 grudnia na każdej Mszy Św. Misje prowadzili Misjonarze ze zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej – O. Jarosław Wachowski i O. Robert Grabka. Każdy dzień misyjny miał hasło, wokół którego uczestniczyliśmy w naukach misyjnych, nabożeństwach i Apelu misyjnym. Oto kolejne hasła: poniedziałek „Chrzest Święty”, wtorek „Dzień Miłosierdzia Bożego ”, środa „Dzień Rodziny” (godz. 7:00), „Dzień Chorych” (godz. 9:00), „Dzień Małżeństwa” (godz. 18:00) i zakończenie Misji Świętych na każdej Mszy św. Każda nauka misyjna poprzedzona była pieśnią religijną wprowadzająca w tematykę rozważania. Więcej patrz: Galeria DZIEŃ PIERWSZY Niedziela – 17. 12.2017 Na każdej Mszy Św. misjonarze zostali modlitewnie wprowadzeni przez naszych duszpasterzy. Na każdej Eucharystii wygłoszone zostały nauki misyjne, a o godz. 13:00 odbyła się nauka misyjna dla dzieci oraz o 18:00 nauka misyjna dla młodzieży.