Rajd rowerowy – Krzeszów Wiry

1 października 2017 roku w niedzielny wczesny poranek grupa 10 rowerzystów plus ekipa logistyczna wyruszyła na ostatni w tym roku rajd rowerowy Krzeszów – Wiry. Po zwiedzeniu Europejskiej Perły Baroku (Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej , kościół pw. Św. Józefa, Mauzoleum Piastów Śląskich i kaplicy Marii Magdaleny) grupa uczestniczyła we Mszy Św., a ks. Proboszcz Ryszard Grabarski (kierownik rajdu) koncelebrował Eucharystię. Następnie rowerzyści przejechali 62 km, trasa była bardzo trudna gdyż trzeba było pokonać wiele wałbrzyskich wzniesień. Odpoczynek i obiad odbył się w pięknie położonym Książu. Przygotował go Antek i Alicja. Trasę opracował Stanisław, a przewodnikiem grupy był Andrzej. Do Szprotawy dotarliśmy busem późnym wieczorem zmęczeni ale bardzo szczęśliwi, że można było pokonać tą trudną trasę.