Klub seniora w Wągrowcu

TURNUS REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY W WĄGROWCU W dniach od 03 – 10.09 2017r. członkowie Parafialnego Klubu Seniora przebywali na turnusie rehabilitacyjno- rekolekcyjnym w ośrodku ,, Wielspin’ w Wągrowcu. Każdy dzień rozpoczynaliśmy poranną modlitwą ( jutrznią) a w godz. popołudniowych uczestniczyliśmy we Mszy Św. sprawowanej przez naszych kapłanów. Śniadania i kolacje były w formie bufetu szwedzkiego, a obiad serwowany do stolika. Przy kapryśnej pogodzie ale w dobrych humorach korzystaliśmy z zabiegów. Był wieczorek taneczny , ognisko z pieczeniem kiełbasek , wernisaż. Wieczorem wyjście do centrum Wągrowca na spektakl tańczącej w takt muzyki fontanny. Zwiedzanie najciekawszych zabytków Wągrowca i okolic, oraz wycieczka do Gniezna- zwiedzanie Katedry Gnieźnieńskiej , starówki. Wyjazd był nie tylko ,,strawą’ dla zmysłów, ale też ciała i duszy.