SPOTKANIE KOŁA PARADYSKIEGO

OSTATNIE PRZED WAKACJAMI SPOTKANIE CZŁONKÓW KOŁA PRZYJACIÓŁ PARADYŻA 22 czerwca odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie członków Koła Przyjaciół Paradyża. Głównym punktem spotkania była Eucharystia, która wyjątkowo odbyła się w kaplicy na plebanii. Rozpoczęła się o godz. 16:00. Celebrował ks. Tomasz, który jest opiekunem Kola. Wygłosił krótkie kazanie nawiązujące do czytanej Ewangelii. Zapraszał do gorliwej modlitwy o powołania do służby kapłańskiej tak szczególna modlitwa jaką jest „Ojcze Nasz”. Mówił też jak ważna i jednocześnie trudna jest postawa modlitewna wsłuchiwania się w to co Bóg mówi do nas. Potem odbyło się spotkanie przy stole, na którym znajdowały się specjały przygotowane przez panią Weronikę, Anię i pana Kmiecika (przygotował kiełbasę z grilla). Spotkanie miało odbyć się w ogrodzie ale ze względu na podający deszcz znowu spotkaliśmy się w salce. Podczas rozmów były wspomnienia ale i plany na przyszły sezon, aby gorliwiej wstawiać się do Pana Boga o tak potrzebne i święte powołania do kapłaństwa.