DZIEŃ SZÓSTY – 3.05.2017

2017.05.03-środa. Trasa: Mezowo –Kościerzyna – Wdzydze . Dzień ostatni, nazwałabym go dniem bardzo udanym. Powodów było dużo: w tempie olimpijskim dojechaliśmy do Kościerzyny, przywitano nas bardzo serdecznie w Sanktuarium Matki Boskiej Kościerskiej Królowej Rodzin. W trakcie Mszy św. określono naszą grupę wprawdzie jako 70 +, a wyjeżdżając ze Szprotawy byliśmy 50+, tak więc trochę nam przybyło. Dojechaliśmy cali i zdrowi oraz szczęśliwi do miejscowości Wdzydze. Swoją wyprawę rowerową rozpoczęliśmy od Słowińskiego Parku Narodowego, a zakończyliśmy w Kaszubskim Parku Krajobrazowym, pokonując ponad 300 km. Bardzo trudna trasa: górzysta, długie podjazdy, no i oczywiście fantastyczne zjazdy, przyjazny wiatr od morza i pięknych jezior. Atmosfera panująca w naszej supergrupie to mistrzostwo pod każdym względem . Dziękuję za cudownie spędzony czas i niezapomniane chwile.