REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2017

W niedzielę 26 marca naszej parafii rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne, które prowadził Ks. Stanisław Podfigórny dyrektor Diecezjalnej Caritas. Nauki głoszone były przez cztery dni od 26 marca do 29 marca 2017 roku. W niedzielę można było wysłuchać nauk czasie każdej Mszy św. i w czasie Gorzkich żali. W dni powszednie nauki głoszone były na Mszach św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00, a do sakramentu spowiedzi można było przystąpić we wtorek i środę od godz. 6:00 i od godz. 16:30. Natomiast w Śliwniku nauki były głoszone w poniedziałek i wtorek w czasie Mszy św. o godz. 16:30, a spowiedź w poniedziałek od godz. 16:00. Po każdej Mszy św. w poniedziałek 27 marca wierni mogli bardzo blisko spotkać się z Jezusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie gdyż rekolekcjonista po modlitwie i adoracji podszedł się do każdego z żywym Jezusem , aby można było Go osobiście adorować. Dziękujemy kapłanowi za dar nauk rekolekcyjnych oraz wszystkim spowiednikom. Będziemy pamiętać o nich w naszych modlitwach.