DZIĘKUJEMY S. PELAGII

PODZIĘKOWANIE ZA DZIEWIĘCIOLETNIĄ OBECNOŚĆ S. PELAGII 11 lutego 2017 roku o godz. 7:00 odbyła się Msza św. Dziękczynna za dziewięć lat obecności w naszej parafii s. Pelagii. Eucharystia została odprawiona przez dwóch kapłanów: ks. Andrzeja i ks. Proboszcza Ryszarda. Słowa podziękowania za modlitewne uczestnictwo w naszej parafialnej społeczności wypowiedzieli kapłani oraz parafianie. S. Pelagia była w tym okresie przełożoną Sióstr Św. Elżbiety w szprotawskim klasztorze. Decyzją Siostry Prowincjalnej przełożona naszych Sióstr Elżbietanek została przeniesiona do Sobótki. Dziękujemy Siostrze Pelagii za jej dziewięcioletnią posługę w naszej parafii, życzymy wielu łask i Bożego błogosławieństwa na nowej placówce.