Adwentowy wieczór modlitwy

Adwentowe Wieczory Młodych /czas modlitwy,radości,wspólnoty/ w Sanktuarium MB w Grodowcu sobota 3. 12. 2016 r. Godz.18.00 Duszpasterz,Asystent KSM -ks. Andrzej Jędrzejowski Katecheta,Opiekun,zapisy – Piotr Siuda Opiekunowie – Agnieszka,Monika,Bożena,Filip Program; 18.00 EUCHARYSTIA w Sanktuarium MB Jutrzenki Nadziei 18.45 Grill /kiełbasy,ciepła herbata – Domu Pielgrzyma 19.45 katecheza ,,Zaufać Bogu jak Maryja’ w Kościele 21.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z uwielbieniem. Apel Jasnogórski. Powrót o godz.23.00 w Szprotawie…. Dziękuję wspaniałej grupie 50 osobowej młodzieży ze Szprotawy ,opiekunom -wszystkim, za cudowny klimat modlitwy i świadectwa. Wraz z Panem Katechetą Piotrem Siudą jesteśmy dumni z naszej młodzieży:)))) Duszpasterz,Asystent KSM – ks.Andrzej Jędrzejowski.