PKS – U BRAM MILOSIERDZIA -2

W sobotę 22 października br. Parafialny Klub Seniora zorganizował pielgrzymkę do Bram Miłosierdzia . Przy sprzyjającej, pięknej pogodzie pięćdziesięcioosobowa grupa pielgrzymów udała się do kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Głogowie. Mieliśmy możliwość ucałowania relikwii Jana Pawła || ,św. Faustyny i o. Pio oraz otrzymaliśmy certyfikat zaświadczający przejście przez Bramę Miłosierdzia. Następnie udaliśmy się do Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu i uczestniczyliśmy w Eucharystii. W każdym miejscu świętym naszego pielgrzymowania byliśmy modlitewnie wprowadzani przez kapłana miejsca, który służył nam informacjami o odwiedzanym kościele. W godzinach popołudniowych umocnieni wiarą w niewyczerpane Miłosierdzie Boga wróciliśmy do domu.