DZIEŃ SIÓDMY

Sobota – 8.10.2016 „DZIEŃ MATKI BOŻEJ I DZIEŃ RODZINY” Nauki misyjne na Mszach Św. o godz. 7:00; 9:00 i 18:00 dotyczyły patronki naszej parafii czyli Matki Bożej. Po Eucharystii o godz. 9:00 został wypowiedziany Akt oddania Najświętszej Maryi Pannie. O godz. 11:00 odbyło się Nabożeństwo dla rodzin z małymi dziećmi, małżeństw oczekujących potomstwa i tych, którzy pragną wymodlić dar macierzyństwa. Po radosnym spotkaniu przepełnionym śpiewem, tańcem i pląsami nastąpiło indywidualne błogosławieństwo dzieci i ich rodziców. W tym dniu możno było jeszcze skorzystać z sakramentu spowiedzi. Po Mszy Św. o godz. 18:00 ks. Andrzej w imieniu ks. proboszcza oddał parafię Najświętszej Maryi Pannie trzymając w dłoniach białą świecę symbolizującą Matkę Bożą, której płomień został zapalony od paschału. Na zakończenie dnia odśpiewaliśmy Apel misyjny.