ZAPROSZENIE – BAL WSZYST. ŚW.

ZAPRASZAMY NA II BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH „Chrześcijanie nie biorą udziału w Halloween i wszelkich zabawach okultyzmu i magii (nauka Kościoła). 31 października 2016 roku odbędzie się II BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH pod hasłem „WSZYSCY ŚWIĘCI BALUJĄ W NIEBIE…”. Bal odbędzie się na placu tzw. kwadracie przed ratuszem w godzinach 15 -17. Do aktywnego uczestnictwa w balu zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, należy przyjść w przebraniu wybranego przez siebie świętego. Program: uroczyste otwarcie Balu, wspólne śpiewy i tańce, statuetki i dyplomy za najciekawsze charakteryzacje, konkursy wiedzy o świętych z nagrodami, słodki poczęstunek w Sali Rycerskiej. Organizatorem jest ks. Andrzej Jędrzejowski opiekun Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy parafii WNMP w Szprotawie. Współorganizatorami: katecheta Piotr Siuda, Szprotawski Dom Kultury. Patronami Balu: ks. proboszcz Ryszard Grabarski oraz burmistrz Szprotawy Józef Rubacha.