DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA

Droga Krzyżowa ulicami miasta odbyła się 20 marca w Niedzielę Palmową o godzinie 19:00. Została przygotowana i prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym SYCHAR pod kierunkiem ks. Pawła i s. Klary. Przez kolejne stacje Drogi Krzyżowej był niesiony krzyż przez następujące grupy parafian: Stacja I – grupa Odnowy SYCHAR , Stacja II – Ojcowie, Dziadkowie, Stacja III – Matki, Babcie, Stacja IV – Całe Rodziny, Stacja V – Młodzież, OAZA, KSM, Stacja VI – Ministranci, Lektorzy, Stacja VII – Przyjaciele Paradyża, Grupa Biblijna, Wspólnota Krwi Chrystusa, Stacja VIII – Parafialny Klub Seniora, Stacja IX – osoby chętne spoza wspólnot, Stacja X – Róże Różańcowe – Kobiety, Stacja XI – Róże Różańcowe – Mężczyźni, Stacja XII – Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej i Kapłani, Stacja XIII – Młodzież LO, Stacja XIV – grupa Odnowy SYCHAR. Mimo deszczowej pogody wierni aktywnie uczestniczyli w modlitwie. Dziękujemy szprotawskiej policji za zabezpieczenie trasy Drogi Krzyżowej.