MSZA ŚW. O UZDROWIENIE

MSZA ŚW. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE FIZYCZNE I DUCHOWE 29 lutego 2016 o godz. 18:00 w naszym parafialnym kościele została już po raz kolejny odprawiona Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Głównym celebransem był ks. Paweł. Koncelebrowali: o. Pacyfik Iwaszko (franciszkanin z Krakowa), ks. Andrzej. Okolicznościowe kazanie wygłosił O. Pacyfik. Zapraszał wiernych do tego, aby tak jak Jezus gdy ktoś nas znieważa odejść z godnością. Nie wdawać się w kłótnie, spory. Jeżeli nie ma gdzie odejść należy wziąć krzyż swój tak jak to uczynił sam Chrystus. Na zakończenie Mszy Św. został wystawiony Najświętszy Sakrament i nastąpiła modlitwa o uzdrowienie fizyczne i duchowe prowadzona przez o. Pacyfika. Odbyło się także poświęcenie soli, wody, oleju i świec, czyli sakramentaliów. Eucharystię wzbogacili: oprawa muzyczna – organista Marcin Bojski, zespół muzyczny wspólnoty SYCHAR, w czytania i modlitwę wiernych zaangażowali się członkowie wspólnoty charyzmatycznej SYCHAR. Na zakończenie spotkania wszyscy celebransi udzielali indywidualnego błogosławieństwa z nałożeniem rąk i modlitwą.