KONCERT SCHOLI VOX CORDIS

KONCERT SCHOLI VOX CORDIS 27 grudnia o godz.16:30 odbył się w naszej świątyni koncert parafialnej scholi VOX CORDIS. Mottem przewodnim bożonarodzeniowego koncertu było „Oczekuję Ciebie, Panie”. Kierownikiem muzycznym jest Marcin Bojski ( klawisze, wokal), pozostali członkowie to: Agnieszka Sońta (wokal, akordeon), Kamila Sońta (skrzypce, wokal), Sylwia Jersz (wokal), Martyna Jersz (wokal), Oliwia Leśniak (wokal), Rafał Luzarowski (perkusja, klarnet i wokal) oraz najmłodsza debiutująca wokalistka czteroletnia Maja Bojska. Usłyszeliśmy wiele wspaniałych utworów przybliżających nam atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Oto tytuły: „Oczekuję Ciebie Panie”, „Gwiazdo świeć, kolędo leć”, „Babci zegar”, „Będzie kolęda sianko na stół”, „Emmanuel”, „Droga do Betlejem naszych serc”, „Gwiazdo dnia”, „Kolęda o ludzkim zrozumieniu”, „Uciekali”, „Kiedy dzieckiem jest Bóg”, „Mario czy wiesz”, „Nie zapomnijmy tego”, i „Gdy śliczna Panna”. W imieniu ks. proboszcza i słuchających koncertu podziękowania złożył ks. Paweł.