MSZA ŚW. O UZDROWIENIE

MSZA ŚW. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE FIZYCZNE I DUCHOWE 6 listopada 2015 o godz. 18:00 w naszym parafialnym kościele została już po raz kolejny odprawiona Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Głównym celebransem był ks. Paweł. Koncelebrowali: o. Pacyfik Iwaszko (franciszkanin z Krakowa), ks. Mieczysław i ks. Andrij Bunzyło (duchowny ze szprotawskiej parafii grekokatolickiej). O. Pacyfik w kazaniu do wiernych kluczowym słowem było „przebaczenie”. „Kto przebacza nie szuka sprawiedliwości, nie szuka swego. Przebaczenie jest darowaniem. Przebaczaj nie 7 razy ale 77 razy tzn. nieskończenie. Przebaczać i prosić o przebaczenie. Aby uzyskać uzdrowienie zarówno fizyczne jak i duchowe należy spełnić trzy warunki: uwielbienie (modlitwa), Eucharystia ( zjednoczenie z Jezusem Chrystusa) i przebaczenie. Na zakończenie Mszy Św. został wystawiony Najświętszy Sakrament i nastąpiła modlitwa o uzdrowienie fizyczne i duchowe prowadzona przez o. Pacyfika. Następnie ks. Paweł przeszedł z Najświętszym Sakramentem do każdego wiernego. Potem odbyło się poświęcenie soli, wody, oleju czyli sakramentaliów. Eucharystię wzbogacili: oprawa muzyczna – organista Mieczysław Ganowski, zespół muzyczny, czytania, śpiew psalmu i w modlitwę wiernych zaangażowali się członkowie wspólnoty charyzmatycznej SYCHAR. Na zakończenie spotkania wszyscy celebransi udzielali indywidualnego błogosławieństwa z nałożeniem rąk i modlitwą.