MSZA ŚW. O UZDROWIENIE

MSZA ŚW. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE FIZYCZNE I DUCHOWE 14 września 2015 o godz. 18:00 w naszym parafialnym kościele została już po raz kolejny odprawiona Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Głównym celebransem był o. Pacyfik Iwaszko, franciszkanin z Krakowa. Koncelebrowali: o. Franciszek, ks. Andrzej, ks. Paweł i ks. Andrij Bunzyło (duchowny ze szprotawskiej parafii grekokatolickiej). O. Pacyfik w kazaniu do wiernych często powtarzał słowa „Bóg tak umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby nie zginął ale miał życie wieczne” oraz „krzyż jest znakiem miłości Boga do człowieka. Na zakończenie Mszy Św. został wystawiony Najświętszy Sakrament i nastąpiła modlitwa o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Potem odbyło się poświęcenie soli, wody, oleju i świecy czyli sakramentaliów. Eucharystię wzbogacili: oprawa muzyczna – organista Mieczysław Ganowski i zespół muzyczny; czytania, śpiew psalmu i modlitwę wiernych zaangażowali się członkowie wspólnoty charyzmatycznej SYCHAR. Na zakończenie spotkania wszyscy celebransi udzielali indywidualnego błogosławieństwa z nałożeniem rąk i modlitwą.