DZIĘKUJEMY KS. GRZEGORZOWI

DZIĘKUJEMY KS. GRZEGORZOWI ZA 3 LATA POSŁUGI KAPŁAŃSKIEJ W NASZEJ PARAFII 23 sierpnia 2015 roku o godz. 11:30 została odprawiona Msza Św. dziękczynna za 3 lata posługi duszpasterskiej ks. Grzegorza Laskowskiego, który został dekretem ks. Biskupa przeniesiony na nową parafię w Gubinie. Eucharystie koncelebrowało dwóch kapłanów: ks. Grzegorz i ks. Mieczysław. Głównym celebransem był ks. Grzegorz. W okolicznościowym kazaniu usłyszeliśmy słowa „Kościół to każdy z nas, nikogo nie może z nas w Nim zabraknąć”. Wszyscy głośno razem z celebransem wypowiedzieliśmy słowa „ HOSANNA NAJWYŻSZEMU! HOSANNA NASZEMU PANU!” Na zakończenie Mszy Św. ks. Grzegorz poprosił wszystkich zgromadzonych wiernych o modlitwę w Jego intencji, do której ukląkł. Wierni zaś z wyciągniętymi rękami jak do błogosławieństwa odmówili modlitwę „Ojcze Nasz”. Przed błogosławieństwem na rozesłanie nastąpiły podziękowania i życzenia od grup parafialnych.