ODPOCZYNEK PĄTNIKÓW

ODPOCZYNEK PĄTNIKÓW PODĄŻAJĄCYCH NA JASNĄ GÓRĘ 31.07.2015 przez Szprotawę przechodzili pielgrzymi 35 Pielgrzymki Głogowskiej, podążający do Matki Bożej Częstochowskiej mającej swój tron na Jasnej Górze. Wyruszyli oni z Żar, Jasienia, Żagania. W sumie przywędrowało do nas 25 pątników pod kierunkiem ks. Szymona. Do naszej świątyni pątnicy przybyli z Żagania o godz. 11:00, w której mogli pomodlić się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Po modlitwie zostali zaproszeni do ogrodu na plebani na słodki poczęstunek przygotowany przez naszych parafian. Gospodarzem spotkania był ks. Proboszcz. O godz. 12:00 już musieli wyruszyć w dalszą drogę, a wiodła ich do Niegosławic. W dniu następnym dołączą do pielgrzymów w Głogowie. Pielgrzymi prosili przekazać podziękowania za wspaniałą gościnę i zapewnienie o modlitwie. My też będziemy pamiętać o modlitwie za nich, aby mogli wszyscy dotrzeć do naszej Matki i tam przedstawić swoje i nasze intencje. SZCZĘŚĆ BOŻE NA TRUD PĄTNICZEJ DROGI!!!