STOP ABORCJI

ZBIERANIE PODPISÓW POD PROJEKTEM USTAWY O OCHRONIE ŻYCIA I ZDROWIA LUDZKIEGO OD POCZĘCIA. 14 czerwca 2015 została przeprowadzona akcja zbierania podpisów udzielania poparcia projektowi ustawy o ochronie życia i zdrowia ludzkiego od poczęcia. Akcję propaguje fundacja Pro-prawo do życia. Podpisy zbierał Grzegorz Buchowski wraz ze swoja siostrą Małgorzatą. Na pytanie : Dlaczego? Odpowiedział: „Dlaczego akurat w Szprotawie i dlaczego ja? Szprotawa to moje rodzinne miasto, w którym się urodziłem i wychowywałem. Tu mieszkają moi rodzice oraz siostra Małgorzata, która pomagała w zbiórce. Aktualnie mieszkam z rodziną w Oławie, gdzie koordynuję działania z ramienia fundacji. Zachęcam do rozszerzenia działań w Szprotawie i nawiązania kontaktu oraz przybliżenia społeczności szprotawskiej tematyki, wszelkie dane są dostępne na stronie fundacji: www.stopaborcji.pl ze swojej strony służę wsparciem i zdobytym już doświadczeniem w organizacji wystawy, pikiet, projekcji filmów, etc.”.