MSZA ŚW. O UZDROWIENIE

MSZA ŚW. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE FIZYCZNE I DUCHOWE 7 maja 2015 o godz. 18:00 w naszym parafialnym kościele została już po raz kolejny odprawiona Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Głównym celebransem był o. Pacyfik Iwaszko, franciszkanin z Krakowa. Koncelebrowali: ks. Grzegorz, ks. Paweł i ks. Andrij Bunzyło (duchowny ze szprotawskiej parafii grekokatolickiej). O. Pacyfik w kazaniu do wiernych wzywał „Miłujcie się tak jak Jezus was umiłował”. Na zakończenie Mszy Św. został wystawiony Najświętszy Sakrament i nastąpiła modlitwa o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Potem odbyło się poświęcenie soli, wody, oleju i świecy czyli sakramentaliów. Eucharystię wzbogacili: oprawa muzyczna – organista Mieczysław Ganowski i zespół muzyczny; czytania, śpiew psalmu i modlitwę wiernych zaangażowali się członkowie wspólnoty charyzmatycznej SYCHAR. Na zakończenie spotkania wszyscy celebransi udzielali indywidualnego błogosławieństwa z nałożeniem rąk i modlitwą.